logo.png

Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Пріорітетне завдання кредитних спілок - фінансова підтримка малих та середніх сільгоспвиробників

Кредитна кооперація на селі - запорука розвитку індівідуального сільського господарювання.

 

 

 Харківська обласна кредитна спілка «Слобожанська» вже більш 18 років надає фінансові послуги  мешканцям міста та області. Наряду з наданням кредитів на споживчі та побутові цілі, що пов’язані з придбанням товарів, послуг, здійсненням будівельних та ремонтних робіт,оплатою відпочинку, навчання та лікування, кредитна спілка співпрацює з малими та середніми сільгоспвиробниками Слобожанщини.

      Основною метою кредитування спілкою малих та середніх сільгоспвиробників є їх фінансова підтримка для здійснення основної діяльності, що пов’язана з придбанням та ремонтом спецтехніки, закупівлею паливно-мастильних матеріалів, добрив та гербіцидів,насінного матеріалу та сажінців, молодняка тварин, поросят і птиці та кормів для них та інше.

       Враховуючи те, що системні банки не здійснюють фінансової підтримки вказаної категорії сільгоспвиробників, діяльність кредитних спілок в цьому напрямку кредитування за останні роки становиться пріоритетною.

        Завдяки своїй наполегливій праці та фінансовій підтримці кредитної спілки, малі та середні господарства на селі вирощують та виробляють якісну екологічну продукцію, що заслуговує особливої уваги.

       Розроблені кредитною спілкою програми кредитування, направлені на розвиток «ягідництва», вирощування полуниці, малини, невеличкого садівництва, бджолярства. Позичальники кредитної спілки, які проживають в сільській місцевості і утримають декілька корів, забезпечують мешканців міста якісним домашнім молоком.  Восени, в разі не достатності коштів для заготівлі кормів для худоби, вони також, звертаються щоб отримати кредит; позичальники спілки, які займаються риборозведенням в ставках області, для проведення весіннього зарибку періодично потребують фінансової підтримки та інше.

       Завдяки участі ХОКС «Слобожанська» в складі робочої групи «Агроінвест» проекту USAID, працівники спілки проходять навчання і тренінги з  питань, що пов’язані з співпрацею кредитної спілки та сільгоспвиробників  області.

        З метою подальшого сприяння розвитку ринкової інфраструктури для малих і середніх виробників продукції є організація обслуговуючих та споживчих кооперативів. У 2015 році кредитна спілка розробила для своїх членів програму по об’єднанню працьовитих, порядних селян-господарів не тільки як позичальників, а ще і як постачальників натуральної, екологічно чистої, корисної для здоров’я людини продукції та можливістю придбати  цю продукцію для всіх бажаючих членів спілки, минаючи посередників, за ціною виробника.  

       Гроші, які надає кредитна спілка сільгоспвиробникам в кредит, це вклади Харків’ян, які вони розміщують на депозитних рахунках спілки. Так, у лютому 2015 року спілкою впроваджена цільова депозитна пропозиція – вклад «Щедрий врожай» із строком залучення на 10 місяців під 24% річних у гривні. Залучені кошти членів спілки будуть надані позичальникам (після ретельного вивчення їх платоспроможності), які господарюють на селі, при цьому вкладники зможуть замовити сезонну продукцію, вирощену та отриману господарством (ягоди, яблука, овочі, олія, мед та інше).

        Кредитна кооперація та налагодження ринку збуту якісної домашньої сільгосппродукції допоможуть розвинути та покращити стан та добробут малого та середнього сільгоспвиробника «Слобожанщини».

 

      Запрошуємо до співпраці!

       З повагою, Голова Правління

Харківська обласної кредитної спілки «Слобожанська».                        Костянтин Гончаренко

 

Наша адреса
Харків, вул. Мироносицька, 19А
тел: (057) 715-77-20
(050) 198-07-71
(067) 572-21-51