logo.png

Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Робоча група з питань діяльності кредитної кооперації за створення держсистеми гарантування вкладів

26 червня у приміщенні Комітету Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності відбулося засідання робочої групи з питань діяльності кредитної кооперації, утвореної рішенням Комітету 20 травня 2009 року.

У засіданні робочої групи взяли участь голова підкомітету з питань небанківських фінансових інститутів Комітету Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності Олександр Клименко, голова Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України Віктор Суслов, директор юридичного департаменту Національного банку України Віктор Новіков, президент об'єднання кредитних спілок «Програма захисту вкладів» Андрій Оленчик, радник Правління Всеукраїнської асоціації кредитних спілок Вікторія Волковська, голова Правління ВГО «Український фінансово-кредитний альянс» Андрій Азаров, низка експертів ринку кредитних спілок та представників секретаріату Комітету.

На засіданні було прийнято ряд рішень. Зокрема:

1. Звернутись до Комітету Верховної Ради України з питань фінансів та банківської діяльності з проханням оперативно доопрацювати проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань діяльності системи кредитної кооперації» (№2256)» до другого читання з урахуванням зауважень і пропозицій усіх суб'єктів законодавчої ініціативи та підтримати невідкладне прийняття цього законопроекту.

2. Підтримати ініціативу щодо створення загальнодержавної системи гарантування вкладів членів кредитних спілок та невідкладний розгляд у першому читанні законопроекту «Про фонд гарантування вкладів членів кредитних спілок» (№3265) та подальше його прийняття у другому читанні і в цілому.

3. Розробити та запровадити механізм рефінансування кредитних спілок за рахунок коштів Національного банку України через уповноважений комерційний банк; опрацювати питання про можливість надання державних гарантій під відповідну кредитну лінію Національного банку України у формі прямих гарантій або емісії державних цінних паперів.

Наша адреса
Харків, вул. Мироносицька, 19А
тел: (057) 715-77-20
(050) 198-07-71
(067) 572-21-51