logo.png

Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully

Информация для Вкладчиков!

Шановні члени кредитної спілки які мають депозитні вклади!

 

    Інформуємо Вас про набуття чинності Закону України «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні»

 

 

Норми вищезазначеного закону, передбачають:

  1.  З 1 липня 2014 року доходи у вигляді процентів оподатковуються податком на доходи фізичних осіб на загальних підставах за прогресивною шкалою,крім процентів у сумі, що не перевищує в рік сімнадцять прожиткових мінімумів для працездатної особи, встановлених законом на 1 січня звітного податкового року (17х1218 грн = 20 706 грн).

 

!!!! Зверніть увагу, що відповідно до норм, наведених у Законі та змінах до Податкового Кодексу, ті особи, які отримують дохід за вкладами менший ніж 20 706 грн, з 1 липня 2014 року не є об’єктом оподаткування податком на доходи фізичних осіб.

 

Зі своєї сторони, Харківська обласна кредитна спілка «Слобожанська» за бажанням  Вкладника пропонує компенсатори (збільшення процентної ставки по вкладах доходи по яких підпадають під сплату податку), які дозволять Вам покрити витрати зі сплатою податку!!!

 

  1. Стаття 170.4.1. передбачає:

Податковим агентом платника податку під час нарахування (виплати) на його користь доходів, визначених у пункті 167.2 статті 167 Податкового кодексу України (дохід у вигляді проценту на вклад (депозит) члена кредитної спілки у кредитній спілці), є особа, яка здійснює таке нарахування (виплату).

 

Звертаємо Вашу увагу, що ця норма закону дозволяє Кредитній спілці  здійснювати адміністрування сплати цього податку!

 Вам практично  не треба з цього приводу перейматися питаннями: в який термін сплачувати податок, на які рахунки, яку суму,  та інше!

 

З повагою,

Правління ХОКС «Слобожанська»

Наша адреса
Харків, вул. Мироносицька, 19А
тел: (057) 715-77-20
(050) 198-07-71
(067) 572-21-51