logo.png
г. Харьков, ул. Мироносицкая,19а

Заказ обратного звонка

В настоящее время наш рабочий день закончен. Оставьте свой телефон и мы перезвоним в удобное для вас время!

Заказ обратного звонка

Ваш заявка принята. Ожидайте звонка.

ВР прийняла у першому читанні законопроект про діяльність системи кредитної кооперації

17 грудня 2008 року Верховна Рада прийняла у першому читанні законопроект №2256 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань діяльності системи кредитної кооперації" (Текст проекту можна знайти у «Віснику кредитної кооперації: аналітично-інформаційному додатку» №2(5), за лютий-березень 2008 року). За відповідне рішення проголосували 235 депутатів із 441 зареєстрованого у залі.

В основі законопроекту - ідея узгодження між собою норм Цивільного та Господарського кодексів України, законів України "Про фінансові послуги і державне регулювання ринків фінансових послуг", "Про кредитні спілки", "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" та "Про організацію формування та обіг кредитних історій" з урахуванням накопиченого досвіду регуляції ринків фінансових послуг.

Кінцевою метою реалізації законопроекту є забезпечення гармонізації нормативно-правових актів, запровадження єдиних термінів та понять, підвищення якості державної регуляції діяльності кредитних спілок.

Законопроект також покликаний забезпечити єдине розуміння підходів до принципів діяльності кредитної спілки, уточнення напрямків її господарської діяльності, представлення звітності та діяльності добровільних об'єднань кредитних спілок.

Таким чином, даний законопроект - це основа подальшого розвитку кредитно-кооперативного руху України, важливий та довгоочікуваний результат лобістської роботи ВАКС та ОКС "ПЗВ".

ВІТАЄМО УСІ КРЕДИТНІ СПІЛКИ УКРАЇНИ З ЦІЄЮ ПОДІЄЮ!

Наш адрес
Харьков, ул. Мироносицкая, 19А
тел: (057) 715-77-20
(050) 198-07-71
(067) 572-21-51